(77) 480 12 92 | (32) 355 50 07

 

Czy podczas wyjazdu będę mogła w każdej chwili skontaktować się z pracodawcą w Polsce?

Tak, każdy pracownik oprócz niezbędnych dokumentów takich jak formularz A1 oraz Europejska Karta Ubezpieczeń Zdrowotnych otrzymuje zestaw materiałów informacyjnych, w których podajemy awaryjny numer telefonu czynny całą dobę oraz szczegółowy sposób postępowania w sytuacjach wymagających interwencji.

Czy mam szansę na pracę bez znajomości języka?

Tak, jednak osoby nie znające języka niemieckiego są zapraszane przez nas na dodatkowe bezpłatne zajęcia językowe odbywające się w naszym biurze.

Na jak długo mogę wyjechać?

Długość pobytu jest każdorazowo ustalana indywidualnie przed wyjazdem.


Od czego zależy wysokość wynagrodzenia?

Wysokość wynagrodzenia zależy przede wszystkim od znajomości języka niemieckiego oraz rodzaju schorzeń czy niedomagań osoby, o którą opiekun/-ka będzie się troszczyć.

Czy muszę mieć doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?

Nie, wszelkie doświadczenie jest wprawdzie mile widziane, ale najważniejszym kryterium jest dla nas serdeczność, cierpliwość i empatia osoby, którą zatrudniamy.

Czy muszę mieć prawo jazdy?

Nie, w ofercie mamy również propozycje pracy, w których posiadanie prawa jazdy nie jest wymagane.Czy będę mieć zapewniony transport, wyżywienie i zakwaterowanie?

Tak, pracodawca opłaca transport oraz zapewnia wyżywienie w domu osoby, którą się opiekuje. Opiekun/-ka musi mieć również zapewniony pokój do własnej dyspozycji oraz możliwość korzystania z własnej, bądź wspólnej łazienki w domu osoby, którą się opiekuje.

Czy jako emerytka/rencistka mogę podjąć pracę bez utraty świadczeń?

Tak, podjęcie legalnej pracy nie wiąże się z koniecznością rezygnacji ze świadczeń takich jak emerytura czy renta.
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące pracy w naszej firmie,


w tym celu prosimy o kontakt poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio z pracownikami naszych placówek. Zapraszamy!

"Osobowość kształtuje się nie przez piękne słowa lecz pracą i własnym wysiłkiem." - Albert Einstein

Copyright © 2022 Akces-praca.pl All Rights Reserved. Designed by LC GROUP